У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі

13.06.13 15:27 3788

Діти, які відпочивають у пришкільних таборах, а їх цьогоріч 4,5 тисячі, до кінця наступного тижня мають змогу долучитися до інформаційно-освітньоЇ програми, яку реалізує школа стюардес-екскурсоводів центру підліткових клубів «Універ».

У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі

Щодня, протягом останніх трьох тижнів, кваліфіковані випускники школи стюардес-екскурсоводів знайомлять учасників пришкільних таборів з історичним минулим найцікавіших місць Вінниці. Тут не почути нудного бурмотіння, хронологічних відомостей та історичних дат. Перше знайомство з історією Вінниці відбувається у легкій ігровій формі.

По закінченню захопливої подорожі у минуле рідного краю, усі учні отримують паспорт маленького вінничанина – документ, що засвідчує безпосередню участь дитини у заході.

Фото

У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі У Вінниці стюардеси-екскурсоводи знайомлять школярів з історією міста у ігровій формі

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)