Вінницьку «дівчинку на унітазі» прикрили тканиною

25.02.09 14:09 5181

На кінцевій зупинці тролейбусу №11 по Свердлова біг-борд із зображеною на ньому дівчиною з цигаркою та на унітазі прикрили тканиною.

Вінницьку «дівчинку на унітазі» прикрили тканиною

"креативна" реклама

Як вдалося дізнатися газеті «МІСТО», це зображення викликало обурення ветеранів, які проживають у цьому мікрорайоні. У результаті, за наказом міського голови Володимира Гройсмана міське управління архітектури зобов’язало зняти плакат – адже зображення рекламоносія нехтує моральними та етичними нормами, стверджується у документі. Втім, плівку, на якій нанесено зображення, від металевої поверхні борду відірвати не вдалося. Отож, вирішили просто закрити плакат білою тканиною, аби зображення не було видно.

- Ми не задоволені тим, що цей біг-борд знімають, ми самі розробляли дизайн цього рекламного щита, - каже Андрій, власник магазину, який і рекламував цей біг-борд. – Втім, приємно, що на нашу рекламу звернули увагу. Хай навіть і таку.

Вартість демонтажу зображення обійдеться у 400 грн. Вартість самого ж плакату – 800 грн. Як зізнається Андрій, робили це зображення надовго. Планувалося, що воно висітиме на щиті десь півроку-рік. Але – не так сталося, як гадалося. «Дівчинка на унітазі» протрималася лише три місяці. Тепер доведеться розробляти нове креативне зображення для реклами магазину.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)