Вінницьку «дівчинку на унітазі» прикрили тканиною

25.02.09 14:09 4757 10

На кінцевій зупинці тролейбусу №11 по Свердлова біг-борд із зображеною на ньому дівчиною з цигаркою та на унітазі прикрили тканиною.

Вінницьку «дівчинку на унітазі» прикрили тканиною

"креативна" реклама

Як вдалося дізнатися газеті «МІСТО», це зображення викликало обурення ветеранів, які проживають у цьому мікрорайоні. У результаті, за наказом міського голови Володимира Гройсмана міське управління архітектури зобов’язало зняти плакат – адже зображення рекламоносія нехтує моральними та етичними нормами, стверджується у документі. Втім, плівку, на якій нанесено зображення, від металевої поверхні борду відірвати не вдалося. Отож, вирішили просто закрити плакат білою тканиною, аби зображення не було видно.

- Ми не задоволені тим, що цей біг-борд знімають, ми самі розробляли дизайн цього рекламного щита, - каже Андрій, власник магазину, який і рекламував цей біг-борд. – Втім, приємно, що на нашу рекламу звернули увагу. Хай навіть і таку.

Вартість демонтажу зображення обійдеться у 400 грн. Вартість самого ж плакату – 800 грн. Як зізнається Андрій, робили це зображення надовго. Планувалося, що воно висітиме на щиті десь півроку-рік. Але – не так сталося, як гадалося. «Дівчинка на унітазі» протрималася лише три місяці. Тепер доведеться розробляти нове креативне зображення для реклами магазину.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10.
  18-03-09, 10:42 | IP:81.30.172...
  Я сфоткал на телефон в Киеве (если кто хочет могу переслать фото)на борде полностью голая барышня лежит на плиточном полу и "булки" похотливо расставила... Бабушки на нее не реагируют, вообще помоему никто не замечает... :)
 • 9.
  18-03-09, 02:03 | IP:195.80.231...
  и че тут такого, я когда то в Киеве видел плакат с надписью: "Нас должно быть 52 миллиона. Кохаймося"
 • 8.
  11-03-09, 10:20 | IP:81.30.172...
  А я согласен с Вадимом. Ничего пошлого на изображении нет, как психолог могу сказать что эта рекламма просто пробуждает фантазии и является как бы неким стартом, отправной точкой, фундаментом. А каждый проходящий мимо человек,на базе этого фундамента в зависимости от своей закомплексованости, особеностей своего монитора отклонений, своих фантазий, фобий и нереализованных желаний может представить себе либо что-то гадкое, стыдное, отвратительное, противоестественное или СВЕТЛОЕ, ПРЕКРАСНОЕ, ЕСТЕСТВЕННОЕ, ПРИЯТНОЕ, ЖИЗНЕРАДОСТНОЕ, ВЕСЕЛОЕ и ПРОСТО УЛЫБНУТЬСЯ и пройти мимо с ХОРОШИМ НАСТРОЕНИЕМ. Это как в старом анекдоте про сексопатолога и пациента помните? Пациент приходит к и жалуется что куда не посмотрит всюду ему видится половой акт. Врач достает из ящика стола прямоугольник из картона и спрашивает у пациента что он видит. Пациент отвечает Это дом, в нем совокупляются, врач говорит Ясно и достает картонный треугольник, А пациент ему Это палатка в ней совокупляютя. Врач закрывает ящик и говорит Да Вы извращенец! Пациент отвечает - Сами Вы извращенец такую порнографию в своем столе держите...
 • 7. Юрий
  Юрий
  27-02-09, 02:06 | IP:89.21.79...
  Така безглузда аморальна реклама може прикрашати квартири сексуальних збочинців,а не вулиці нашого міста.В Вінниці просто нема кому, видно за цим дивитись.Тільки не зовсім зрозуміло,яким смаком і здоровим глуздом користувались виконавці цього "яскравого часопису"?
 • 6. Аня
  Аня
  26-02-09, 22:34 | IP:95.132.109...
  Я не розумію для чого там ця дівчина і сигарета??Треба було вже витяжку намалювати!!!!
  ....Слава Богу що йго заклеїли......

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)