Ліквідація наслідків вчорашньої стихії у Вінниці тривала і сьогодні

29.06.13 20:45 2789 3

Після зливи 28 червня вінницькі комунальники витягали з «ливньовок» не тільки сміття та гілля – цього разу це були і домашні речі мешканців. Працівники МНС виїжджали на виклики 16 разів. Найбільше постраждали жителі вул. Якіра. Причому вина стихії тут є скоріше другорядним фактором.

Ліквідація наслідків вчорашньої стихії у Вінниці тривала і сьогодні

Учорашня злива, за оцінками міських служб, що займались ліквідацію її наслідків, була слабшою за першу, яка сталась на початку червня. В основному від стихії потерпала лівобережна частина Вінниці – Замостя та Старе місто. Однак найбільше дісталось жителям вул. Якіра, що на Тяжилові.

Злива тривала близько 2-х годин. МНС-сівці в кількості 45 людей особового складу та 9 одиниць техніки одразу приступили до ліквідації лиха, яке накоїла негода. Вони виїжджали 16 разів на заявки по підтопленнях. В такому ж режимі працювали і дорожні служби, які до пів-на-першу ночі вже порозчищали зливову каналізацію та малі річки по найбільш проблемних вулицях. А от на вул. Якіра разом з рятувальниками їм довелося працювати до 4-ї ранку. «Підтоплення цієї вулиці сталося суто через людський фактор – двоє тутешніх жителів, роблячи зручними під’їзди до своїх гаражів, звузили русло річки Тяжилівка. В результаті вчора вода піднялася і спричинила підтоплення вулиці. Тому поки комунальники розчищали русло річки, МНС-івці відкачували воду з дворів, - розповідає начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Олег Парфілов. – На обох людей, яким сусіди можуть «дякувати» за підтоплення, складені протоколи, і їм загрожують штрафні санкції».

А в районі вулиць Верхарна та Некрасова стався взагалі курйозний випадок – жителька вулиці викликала комунальників з проханням врятувати будинок та двір від підтоплення. Коли працівники служби приїхали і почали шукати причину підтоплення – у зливовій каналізації виявили невеликий килим. Жінка, яка викликала дорожників на підмогу, вихопила «врятований» килим і пішла собі із ним додому.

Не до жартів було в цей час мешканцям будинків 51-67 по вул. Островського, біля яких були складені дошки, двері та інший крам жителів. Під час зливи піднялась вода у річці Вінничка, куди до всього під час стихії впало дерево. В результаті – всі ці дошки разом з дверима попливли, бо річка вийшла з берегів. Роботи тривали і сьогодні, щоб впала вода і не було загрози подальших підтоплень цих будинків.

В цьому ж мікрорайоні (Островського), коли лютувала негода, на прибудинкових територіях впало близька десятка старих дерев, які пообривали електричні дроти. По двох будинках було виявлено пошкодження кабелю. Бригади Аварійно-диспетчерської служби приступили до ліквідації наслідків стихії вже о 22-й вечора – з дротами закінчили близько першої ночі. Електрику в будинках, де був пошкоджений кабель, відновили вже сьогодні. У суботу АДС та ЖЕКи працюють вже в режимі чергування: є відповідальні, які закріплені за територіями, і якщо щось стається – виїжджають по дзвінку.

А три бригади дорожників, які працюють сьогодні по місту, зосередились переважно на перевірці та обстеженню колодязів та решіток зливової каналізації і русел малих річок. Після того, як було обстежено лівобережжя міста, вони перейшли на інші мікрорайони – зокрема, Вишеньку, Слов’янку, Поділля та ін. Крім того, сьогодні завершили роботи по вул. Тарногродського в районі буд. 41-43, де вчора після зливи посеред дороги стояла вода, що заважало руху тролейбусів. Сьогодні тут працював екскаватор, щоб вирити рівчак і відвести воду подалі у поле.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Віктору - Олександр
  Віктору - Олександр
  30-06-13, 16:25 | IP:37.52.7...
  Шановний Вікторе,( IP:46.227.136...) дякую що вже отримую якусь реакцію від так званних громадських адвокатів, співчуваючих, стороніх осіб та і залежних по роботі. Мушу зауважити Вам, що Ви ще доволі молода людина, щоб повчати когось, і зокрема мене, але з впевністью завіряю Вас що у цьому світі НЕ все досягається домовленностями, це вада Вашого покоління. Можу ще Вам гарантовано сказати що Ви ніколи не будете на місці того Ігоря Корольчука, з його витримкою, а тому для досягнення істини і розуміння, рекомендую Вам пройтись по вул. Кармелюка (зі сторони вул.Б.Хмельницького) щоб самому оцінити обгрунтованість ситуації, предмет теми, а потім писати захистні коментарі.
 • 2. Віктор
  Віктор
  30-06-13, 11:19 | IP:46.227.136...
  Олександре, якщо Ви думаєте, що постійні не обгрунтовані скарги на начальника управління призведуть до асфальтування частини вашої вулиці, то це хибна думка. Навіть в мене, сторонньої особи, це вже викликає агресію. Є чітка позиція міської влади відносно асфальтування вулиць приватного сектору - це співфінансування. І це ЄДИНИЙ можливий варіант. п.с. на місці Корольчука, після всього того бруду, що ви тут вилили на нього, я б перерив вже Вашу вулицю бульдозером, щоб там навіть пройти не було як. І написав би повідомлення, що проводиться реконструкція до 2020 року. Тому Вам ще повезло з його витримкою. Розумію, що моє повідомлення викличе у вас емоції, але все ж прошу задуматись, і зрозуміти, що в цьому світі можна досягти чогось порозумінням та домовленостями, але аж ніяк не війною
 • 1. Олександр
  Олександр
  30-06-13, 10:27 | IP:37.52.7...
  Неділі дві тому назад, я йшов від міськвиконкому по Соборній до центрального мосту пішки. По дорозі я нарахував близько 18 (вісімнадцяти ) сухих дерев на тротуарах. Як законослухняний громадянин, з дому я зателефонував у зелене господарство, і розмовляв там з головним бухгалтером, яка в той час була найвищою посадовою особою в установі, то вона мені сказала, що вони не можуть спиляти жодного дерева без дозволу міськвиконкому, а конкретно без дозволу Рибалкіної Ольги Сергіївни. Чотири дні, я телефонував до того департаменту комунального господарства, але там ГЛУХО, або зайнято, або ніхто не бере слухавку. Я особисто маю чотири відписки керівництва цього департаменту, вже цього року, тож з впевністью можу стверджувати, яке керівництво департаменту (Ігор Корольчук,і Юрій Павлінчук), така робота і підлеглі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)