Велоперегони в «Гаражі»

17.07.13 09:58 2699

Для юних учасників дорожнього руху на базі молодіжного клубу «Гараж-77» проведено велоперегони, дитячу навчальну вікторину та організовано перегляд мультику.

Велоперегони в «Гаражі»

Громадська організація “Вінницький комітет молодіжних організацій” за підтримки комунального закладу “Центр підліткових клубів за місцем проживання “УНІВЕР” проводить цикл заходів з вивчення правил дорожнього руху з метою формування коректної поведінки на дорозі у дітей.

велоперегони

Опівдні 16 липня для дітей, котрі проживають у мікрорайоні Старе місто в підлітковому клубі “Гараж-77” відбулися “Велоперегони на ГАРАЖІ”. У перегонах брали участь діти та підлітки, які завітали на захід з власними велосипедами та самокатами.

велоперегони

Конкурс відбувався у три етапи. Перший етап - проведення велоперегонів, визначення та частування переможців солодощами. друга частина — дитяча вікторина з метою вивчення та повторення правил дорожнього руху та перегляд тематичних роликів “Азбука безпеки на дорозі”. Завершальним етапом програми став перегляд дитячого мультфільму “Тачки-2”. ​

вивчення правил

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)