Підвісні клумби цьогоріч поширились ще на дві вулиці міста і одну площу

01.08.13 19:25 3695 6

90 підвісних клумб підприємство «Вінницязеленбуд» має встановити найближчим часом.

Підвісні клумби цьогоріч поширились ще на дві вулиці міста і одну площу

Цього літа «розквітнули» стовпи на вулицях Чорновола та Київській і площі Героїв Сталінграду. Більше сотні нових підвісних клумб вже висаджено, ще 90 підприємство «Вінницязеленбуд» має встановити найближчим часом.

Працівники «Вінницязеленбуд» продовжують уквітчувати місто. Усі клумби засаджені квітами, а біля парку з’явився справжній витвір ландшафтного дизайну – велетенська черепаха.

Продовжують «зацвітати» і міські електроопори. Пластикові підвісні клумби зараз довстановлюють на вулицях Чорновола та Київській, а також на площі Героїв Сталінграду. Всього «Вінницязеленбуд» запланувало в цьому році встановити близько двох сотень нових квіткових композицій.

Нагадаємо, що електроопори міста розпочали прикрашати квітами два роки тому. Першою була вулиця Соборна, потім Центральний міст, вулиці Пирогова та проспект Коцюбинського.

Директор підприємства Ігор Любовський розповідає, що ідей у «зеленбудівців» дуже багато. Одна із них – прикрасити пишними квітковими композиціями розподільчу смугу по проспекту Юності від вулиці Порика до Келецької. Якщо у цьому році фінансові можливості не дозволять реалізувати цей задум, то цю ідею спробують втілити в життя вже у наступному. Як і встановлення інших квіткових фігур таких, як зелена черепаха.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Из США
  Из США
  03-08-13, 13:27 | IP:71.183.184...
  Спасибо Саша. Я сам заканчивал курсы "Риалистейт" в Нью-Йорке и знаю что это такое не по-наслышке. Был прошлым летом во многих винницких агенствах. Скажу сразу, они ничем не владеют, сидят просто возле компютеров. Вы правы, нужно искать только на месте. Спасибо за добрые слова. Те базы даных что есть у них, есть и у меня. Я сейчас ищу клочёк земли в черте города, что бы поставить небольшой домик. Может Вы что-то знаете? Спасибо заранее.
 • 5. Олександр - земляку
  Олександр - земляку
  03-08-13, 10:07 | IP:46.200.34...
  По традиции пишу на могучем, (со ссылкой на наш возраст, и общее прошлое). Лучше всего решать квартирные вопросы на МЕСТЕ, потому что сейчас развелось много деловаров, а деньги, особенно кровные -любят счёт. Потому что по интернету - цена одна а когда встречаешься реально с продавцом, и большой надеждой, выходит в действительности цена другая, а когда подписано ником "Нью-Йорк", так цена поднимается в несколько раз.
 • 4. для 3. Нью-Йорк
  для 3. Нью-Йорк
  02-08-13, 21:44 | IP:37.72.42...
  http://www.myvin.com.ua/ua/apartment.html - на этом сайте есть некоторые объекты нового жилья, если Вам купить.
 • 3. Нью-Йорк
  Нью-Йорк
  02-08-13, 20:44 | IP:71.183.184...
  "Здравствуйте Александр" Я обращаюсь к Вам, потому что Вы меня уже консультировали за что большое спасибо. Если можно ещё один вопрос; (знаю что вы не откажете)- Я подыскиваю жильё в Виннице, но риэлторы и продавци имею привычку не отвечать. За ДВА ГОДА Я ЕЩЁ НЕ ПОЛУЧИЛ НИ ОДНОГО ОТВЕТА. А мне очень надо, может вы знаете где мне посмотреть жильё кроме "РИА" и "Сландо". Спасибо за помощь. (Если по-теме, то я будучи прошлым летом в Виннице, нащёлкал множество фотографий красивейших мест в городе, в том числе и подвесные клумбы. Показывал здесь в Нью-Йорке, - все в шоке. Спрашивают почему я не живу в таком красивом городе). Не живу, потому что не получается.
 • 2. Роман Борисович
  Роман Борисович
  02-08-13, 18:17 | IP:178.92.103...
  ТАК ДУЖЕ ГАРНО .ДЯКУЮ ЗЕЛЕНБУДІВЦЯМ МІСТА .ЗА ЇХНЮ РОБОТУ

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)