Чи допоможе держава добудувати 8 будинків у Вінниці?

13.03.09 04:07 2398 1

13 об’єктів на території області, з яких 8 - у Вінниці, потрапили до загальнодержавного переліку об’єктів зі ступенем готовності понад 70%.

Чи допоможе держава добудувати 8 будинків у Вінниці?

З грішми на їх добудову обіцяв допомогти уряд. Також для забудовників або фізичних осіб обіцяли кредити в Ощадбанку або Укрсемібанку під облікову ставку Нацбанку +2%. Втім, вінницькі будівельні компанії не дуже тішаться такою підтримкою.

- Поки конкретні кошти Міністерством не опрацьовані, оскільки немає концепції виділення коштів, - зазначає Тимофій Гіренко, генеральний директор концерну «Поділля» та директор БМУ-3. – Об’єкти визначала комісія облдержадміністрації на чолі з Василем Жердецьким. Вони їздили областю, дивилися ступінь  готовності, з’ясовували, чи є участь у будівництві фізичних осіб, на скільки профінансовано об’єкти фізичними особами.

Свої три будинки, які увійшли до переліку, концерн «Поділля» планує здавати вже у квітні-травні, а добудовувати – за власні гроші.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Юрий
    Юрий
    13-03-09, 22:45 | IP:89.21.79...
    Ні в одній краіні світу нема безкоштовного житла.Людям дають можливість непогано заробити кошти,вони беруть кредити і будують за свій рохунок житло.Держави тільки приймають участь в невеликих кредитних відсотках,давая преференціі тім,чи іншим верстам населення.В пострадянських краінах надумана система пильг,яка дає право отримувати безкоштовне житло багатьом верстам населення.Я рахую,що безкоштовне житло мають право отримувати тільки інваліди,які не в змозі працювати.Всі останні люди повинні робити і заробляти на житло:держслужбовці,військові,митники,МВД і інші.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)