Звернення батьків учнів ЗШ №18 та мешканців мікрорайону до жителів будинку №58а по вул. Стахурського та вінницьких політиків

30.10.13 19:45 4991 19

Відкритий лист вінницьким мас-медіа від мешканців мікрорайону та батьків учнів цієї школи

Звернення батьків учнів ЗШ №18 та мешканців мікрорайону до жителів будинку №58а по вул. Стахурського та вінницьких політиків

Питання будівництва спорткомплексу біля 18-ї школи, про яке писала «Моя Вінниця» отримало неочікуваний поворот: сьогодні ми отримали відкритого листа вінницьким мас-медіа від мешканців мікрорайону та батьків учнів цієї школи. Вони звертаються до представників окремих політичних сил та громадських діячів не забирати у дітей права вибору, а також до мешканців будинку по Стахурського 58а, щоб вони не ставили інтереси своїх домашніх улюбленців вище за інтереси школярів.

Відкритий лист

Звернення батьків учнів ЗШ №18 та мешканців мікрорайону до жителів будинку №58а по вул. Стахурського та вінницьких політиків

 

Фото

Звернення батьків учнів ЗШ №18 та мешканців мікрорайону до жителів будинку №58а по вул. Стахурського та вінницьких політиків Звернення батьків учнів ЗШ №18 та мешканців мікрорайону до жителів будинку №58а по вул. Стахурського та вінницьких політиків

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 19. Володимир
  Володимир
  02-11-13, 19:38 | IP:194.50.125...
  Доброго усім часу доби! Я протистую проти будівництва будинку на території стадіону шкіл №18 і №25. Я підтимую ідею створення сучасного спортивного майданчика на пустирі між школами і дитячим садочком. Я вважаю, що у Вінниці є достаттньо інших місць для будівництва житлових будинків замість забудови шкільних стадіонів. Наприклад, за торгівельним центром ШОК. Я також вважаю, що за сучасний стан шкільних стадіонів відповідає адміністрація школи та голова департаменту освіти міста. Це їхній позор. Мешканці будинків поруч з стадіоном, на якому міскрада хоче будувати будинок, не повинні бути заручниками безвідповідального ставлення керівництва департаменту освіти до виконання своїх посадових обов"язків по дотриманню належного стану шкільних стадіонів.
 • 18. Олександр
  Олександр
  01-11-13, 23:32 | IP:91.218.91...
  Когда пишешь заглавными буквами, то кажется, что тебя уже не переплюнуть. Но это только так кажется. Как будто это с Пятнычан приезжают, что бы вам гадить на стадионе. Сами же и нагадили. А теперь ищете, кого бы назначить виновным и кто бы это для вас все это прибрал.
 • 17. zeger
  zeger
  01-11-13, 15:14 | IP:188.0.69...
  ...наверное ...будущие мЕдАлИстЫ !? ого пресняк! Уважаемые пИдагогИ, как вам не стыдно сеять такую вражду между людьми, детьми! Понятно же, как ясный день, что под вашу дудку написан ЦЕЙ ВІДКРИТИЙ ЛИСТ!!!!!!!!!!!
  ...ШО ВАМ ТАК МОЗОЛИТ СТАХУРСКОГО 58 А????? Весь микрорайон против строительства ДОМОВ НА ШКОЛЬНОМ СТАДИОНЕ!!!! Никто не хочет вспомнить, что обещал ГРОЙСМАН? Напомню, должен был строиться дом возле кафе "Світанок",...и РЕКОНСТРУИРОВАТЬСЯ ШКОЛЬНІЙ СТАДИОН!!!!!! Но, под этой ЛИЧИНОЙ...скрывался ...подлый обман!!!
  ВОТ ЧТО ВОЗМУЩАЕТ!!!!!! А ТЕПЕРЬ ХОТЯТ ВЫСТРОИТЬ НА СТАДИОНЕ 2 ДОМА!!!!!! ЭТО УЖЕ ДОСТОВЕРНЫЙ ФАКТ, ЧТО ДОМ № 2 ПОСТРОЯТ ПАРАЛЛЕЛЬНО 9-ти ЭТАЖНОМУ ДОМУ КЕЛЕЦКАЯ,99!!!

  И ПОСТРОЯТ (МОЖЕТ БЫТЬ...а МОЖЕТ И НЕ БЫТЬ...) ПЛАТНЫЙ СТАДИОН!!!! КАК ВОЗЛЕ 35 ШКОЛЫ!!!! И ВАС ЖЕ ПОТОМ БУДУТ ДОИТЬ ДЛЯ ОБСЛУЖИВАНИЯ ЭТОЙ "ЕВРОПЕЙСКОЙ" КРАСОТЫ!!!!!ПОД ЧЕМ ВЫ ПОДПИСЫВАЕТЕСЬ, РОДИТЕЛИ? Вы мало вносите в казну школьную денежек? Вы хоть раз предложили облагородить то место, где ваши дети занимаються физ. культурой? Тогда сидите и не тяв....те!!!!! Спросите, спросите у директора, у пани зам. директора, почему в таком состоянии школьный стадион? Никому не было дела? Стыдоба! ГАНЬБА!!!! И НЕВЫНОСИМАЯ БРЕХНЯ!!!!!!!
 • 16. Dr. House
  Dr. House
  01-11-13, 09:39 | IP:195.34.205...
  Предложение будущему кандидату в мэры Клубничкину и его активистам: создайте офигительный пиар себе на будущую избирательную кампанию - постройте стадион за собственные деньги! А то писать - не мешки ворочать...
  Предложение для власти: примите этот дар и отправьте инвестора в другой район города - еще пусть один стадион для города будет.
 • 15. Олександр
  Олександр
  01-11-13, 08:53 | IP:91.218.91...
  Що більше 400 чи 8? А 350 000 чи 400? Не потрібно гратися цифрами. Якщо мешканцям кожного будинку дати право розпоряджатися територією біля будинку тільки тому, що їм "близько", то будемо мати не місто, а окремі анклави заставлені гаражами, сарайчиками, та огороджені бетонними парканами. Ми зараз до речі це маємо у центрі міста і виглядає це не дуже естетично. Я не говорю про функціональну доречність. Пройдіться по вулиці Грушевського наприклад.
  Різниця в ціні власного будинку з кількома сотками біля нього на порядок вища від ціни квартири. Чому ж заплативши менше, ви вимагаєте керувати чужою, в даному випадку міською власністю? Бо вас 400? Але ж у місті завжди знайдеться кількість більша.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)