Вінничанами більше 1% проплат за комунальні послуги здійснюються через Інтернет

15.11.13 11:02 3185 1

Близько 3 тисяч вінничан економлять свій час та сплачують за комунальні послуги через Інтернет

Вінничанами більше 1% проплат за комунальні послуги здійснюються через Інтернет

За комунальні послуги через Інтернет можуть сплатити не тільки мешканці багатоквартирних будинків Вінниці, а й жителі приватного сектору. Для цього необхідно зареєструватися на сайті www.pay.vn.ua та в особистому кабінеті внести адресу помешкання і номера рахунків по кожній з послуг.

Вінничани, які економлять свій час та мають доступ до мережі Інтернет, можуть сплачувати за послуги підприємств-надавачів послуг за допомогою сайту www.pay.vn.ua. Цей сервіс з’явився більше року тому і наразі на сайті зареєстровано та користуються його послугами близького 3 тисяч мешканців Вінниці. Інтернет-проплати за спожиті послуги можуть здійснювати як мешканці багатоповерхівок, так і приватних будинків. До того ж через сервіс можна платити і за перебування дитини у дитячому садочку.

Кількість городян, які користуються цією альтернативою касам банків та ЖЕКів, зростає щомісяця. Заступник директора Центру муніципальних систем управління Юрій Злотник розповідає, що інформація на сайті є тотожною з тою, яку отримує касир у ЖЕКу та банківських установах і співпадає з даними, які мешканець отримає у єдиному рахунку. На сьогоднішній день більше 1 % усіх проплат за комунальні здійснюються саме за допомогою цього сервісу. «Сплачуючи через Інтернет, не потрібно витрачати час на черги і спілкування з касирами, - каже Юрій Злотник. – А інформація про сплату за будь-яку послугу миттєво потрапляє на сервер обчислювального центру житлово-комунального господарства, тож розрахунки просто «загубитися» не можуть».

Щоб розпочати роботу на сайті необхідно зареєструватися та увійти до «особистого кабінету», де можна додати адресу помешкання, за яке ви бажаєте здійснювати оплату. Мешканцям багатоквартирних будинків достатньо ввести особовий рахунок, вказаний на паперовому рахунку за надані житлово-комунальні послуги, який щомісяця надходить мешканцям висоток. Жителям садиб – необхідно ввести кожен з рахунків, вказаних на розрахункових книжках за електроенергію, газ та водопостачання і водовідведення. В подальшому їх вводити не потрібно так, як дані зберігаються у «особистому кабінеті».

В особовому кабінеті можна ознайомитися з нарахуваннями по послугах, але користувач також може ввести власні показники по лічильниках та суму, яку необхідно сплатити. Проплати здійснюються платіжними картками, для цього необхідно ввести «ССV2» - це спеціальне число, яке забезпечує додаткову безпеку. CVV2 (CVC2), як правило, написаний на звороті картки (останні три цифри на смузі для підпису). Якщо виникають питання по роботі сервісу, можна скористатися інструкцією на самому сайті.

Після здійснення оплати користувач може отримати квитанцію. Для цього в «особистому кабінеті» користувача міститься інформація про проведені платежі, яка оновлюється одразу після оплати послуг. Натиснувши на кнопку «Друк», навпроти потрібного платежу, з’являється можливість переглянути та роздрукувати квитанцію. Історія всіх проплат як за комунальні послуги, так і за садочок, зберігається на сайті, і в будь-який момент її можна переглянути.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Вдадимир
    Вдадимир
    16-11-13, 18:54 | IP:178.94.72...
    Написано красиво! І спочатку так і було. Можливо було подивитись який тариф і за що і скільки платити. Але вже місяців з 5 не все можливо побачити на сайті. Даних по ОСББ вже не має. Кажуть що порібно заключити додатковий договір. Так що писати красиво одне, а насправді все по другому... Договір є, а даних не має. Цікаво получається. Роздруківку приносять, дані є, а на сайті їх не має. Прямо факіри якісь з цирку. Я не говорю вже про цифри в них. Там даже з бутилкою не розібратись. Процентів 90 дані не відповідають. Якщо все заплачено, то сальдо має дорівнювати НУЛЮ, а там стоїть сумма нарахована. Краще б вже нічого не ставили. Показники за газ, електроенергію взагалі за місяці два наперед. Хто їх пише? А після почнуть борги виставляти, бо більше 150 квт за місяць. Здається пора в цьому всьому навести порядок. За обслуговування то ми з вами платимо.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)