У Вінниці створено 18 бригад для очистки дахів багатоквартирних будинків від бурульок

27.01.14 16:10 2876

Сьогодні погода сприяє тому, що на дахах будівель утворюються бурульки. Для їх очищення у Вінниці створено 18 бригад, у кожну з яких входить по три людини.

У Вінниці створено 18 бригад для очистки дахів багатоквартирних будинків від бурульок

Щоденно з 9 години ранку і до темна над очищенням дахів багатоквартирних житлових будинків від льоду та бурульок працює більш ніж півсотні людей. Також вони прочищають від снігу водостічні жолоби та зливові каналізації.

За низької температури, яка спостерігається нині, бригади очищають дахи використовуючи спеціальне спорядження, в тому числі страховку. Адже сильні морози не дозволяють знімати бурульки за допомогою автопідйомників. Спеціальна техніка залучатиметься до цих робіт з підвищенням температури. Зазвичай такі роботи виконує спецтехніка міських комунальних підприємств «АДС», «Зеленбуд», «Міськсвітло» й інших підприємств та організацій.

Минулого року боротися із бурульками працівникам комунальних служб допомагали самі мешканці. Вони не лише оперативно надавали доступ до горищ та власних балконів, а й самі знімали намерзлий лід. Тож спецпрацівники, які займаються цією справою, сподіваються на таку співпрацю й у цьому році.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)