У місті немає ажіотажу на купівлю продуктів харчування

24.02.14 16:29 2363

Протягом вихідних у Вінниці напруги в магазинах і банківських установах не було. В звичайному режимі працювали й ринки обласного центру, які на минулому тижні кілька днів діяли не на повну потужність.

У місті немає ажіотажу на купівлю продуктів харчування

Протягом суботи та неділі департамент адміністративних послуг міської ради весь час моніторив роботу магазинів, ринків, торгівельних мереж. У ці дні ажіотажу не було: весь асортимент продукції представлений в достатній кількості, ціни на продукти харчування залишаються незмінними.

«Керівники всіх торгових мереж та магазинів це підтверджують. Люди вже не купують товари про запас. Таким чином, напруга через невизначеність ситуації, яка була минулого тижня, вже минула, - розповідає директор департаменту Сергій Кудлаєнко. – Ми ситуацію моніторимо щодня. Є повне розуміння з боку підприємців. Хочу повідомити, що виробники також готові забезпечити продукцією власного виробництва у достатній кількості».

Стабілізувалась ситуація і у банківській системі. З одного боку, інкасаторські служби комерційних банків підлаштувались під дещо збільшений минулого тижня попит на готівку, з іншого – вінничани самі перестали масово знімати кошти з банківських карток, бо в цьому немає необхідності.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)