25 міліціонерів з Вінниці поїхали охороняти громадський порядок у Києві на Великодні свята

18.04.14 16:06 2200

Співробітники Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області беруть участь у забезпечені охорони громадського порядку у місті Києві.

25 міліціонерів з Вінниці поїхали охороняти громадський порядок у Києві на Великодні свята

Сьогодні найголовнішим питанням у державі є безпека громадян. Саме тому для забезпечення охорони громадського порядку максимально залучається особовий склад органів внутрішніх справ. Не стали і винятком працівники Держохорони Вінниччини - вони разом зі своїми колегами із інших областей на Великодні свята будуть нести службу у Києві.

До столиці виїхало 25 працівників Держохорони. Основне завдання, яке було поставлено перед міліціонерами, це - охорона громадського порядку та недопущення порушення законних прав та свобод наших громадян.

Вінничанам не слід переживати, оскільки на протязі усього часу несення служби по охороні громадського порядку підрозділи Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області переведені на посилений варіант несення служби і готові в будь-який момент захистити законні права громадян.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)