Вінницькі наркозалежні отримують по 20 гривень за… навчання

24.04.09 02:31 2210

Вінничани-наркозалежні отримують по 20 гривень за відвідування тренінгу.

Вінницькі наркозалежні отримують по 20 гривень за… навчання

Як розповіла координатор проекту від громадської організації „Злагода” Тетяна Бордюженко, на тренінгові наркозалежним розповідають, яким чином передається ВІЛ, і як можна уникнути зараження.

- Цей проект спрямовано на інформування активних споживачів наркотиків, - каже Тетяна Аркадіївна. – Ми запрошуємо клієнтів за методом «снігового кому». Один споживач наркотиків розповідає іншому і приводить його на тренінг. І так далі, кожен наркозалежний отримує 20 гривень за проходження тренінгу. Гроші – гарна мотивація для наркоспоживачів.

Звісно, в центрі намагаються заволікати наркозалежних не тільки грошима. Важливу роль відіграє і ставлення в центрі до цієї категорії вінничан, а також проекти партнерських організацій. Наприклад, СНІД-центру, наркодиспансеру, благодійного Фонду Розвитку Людини.

Ця програма пояснює, як можна вберегтися від ВІЛ-інфекції, де можна пройти обстеження на ВІЛ, знижує упереджене ставлення до людей з ВІЛ. Останнім часом, каже пані Бордюженко, стало набагато більше залежних від так званих „клубних” наркотиків. Наприклад, екстазі, фен. А от опіатів зараз споживають менше. У центрі зустрічаються двічі на тиждень. Проект розраховано на 450 осіб. За три місяці функціонування проекту в центр звернулися близько 200 наркозалежних вінничан.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)