Комунальні служби щодня моніторять ситуацію по роботі мережі зливової каналізації Вінниці

04.06.14 17:33 2113

У Вінниці дощить вже більше тижня. Кількість опадів, які випали у травні, була рекордно високою, а у червні, за прогнозами синоптиків, також дощітиме більше за норму. Щоб вода встигала сходити у колодязі зливової каналізації та не виникало підтоплень, комунальні служби міста постійно проводять роботи по очистці цих мереж. Подекуди і мешканці додають їм роботи, засмічуючи русла малих річок та мережі зливової каналізації сміттям.

Комунальні служби щодня моніторять ситуацію по роботі мережі зливової каналізації Вінниці

У місті постійно проводяться роботи по покращенню функціонування мережі зливової каналізації. Це, зокрема, профілактичні комплексні роботи по очистці зливової каналізації та малих річок. А для належного відведення опадів з доріг та житлової забудови у найпроблемніших місцях ремонтують ділянки мереж зливової каналізації, приводять до належного стану зливоприймальні решітки та оглядові колодязі. Так, в минулому році було проведено реконструкцію мереж зливової каналізації по вулиці Станіславського, 21 протяжністю більше 200 метрів.

У період злив і дощів комунальні служби міста посилюють роботу по очистці мереж зливової каналізації Вінниці. За словами керівника вінницького Гідрометцентру Марії Кощавки, минулого місяця по Вінницькій області випала рекордно велика кількість опадів – удвічі більше за середньомісячну норму, яка у травні становить 62 мм, а на Вінниччині випало 127 мм. Щодо червня, то за прогнозами синоптиків за перший літній місяць випаде у півтора рази більше опадів за норму – 115 мм при нормі 89.

«Щоденно окрема бригада з 4 робітників моніторить ситуацію по мережі зливової каналізації Вінниці. Кожного дня вони об’їжджають територію міста за відповідним маршрутом. Якщо погіршується погода та йдуть зливи, до роботи залучаються і додаткові працівники. Комунальники прочищають решітки колодязів зливової каналізації та русла малих річок. Крім болота, яке понаносилось із дощовою водою, з малих річок вигортають купи сміття, викинутого мешканцями. Разом з пластиковими пляшками та побутовим сміттям з води дістають автомобільні шини, будівельне сміття, корчі, величезні колоди. Комунальні служби звертаються до усіх мешканців з проханням викидати сміття лише у встановлених місцях. Адже коли йде злива, вода, яка тече до зливової каналізації, збирає на своєму шляху все сміття, яке й забиває мережу», – каже головний спеціаліст відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Олексій Гловацький.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)