На двох міських кладовищах триває підготовка до поминальної неділі

04.06.14 18:39 2850

8 червня відбудеться поминальна неділя на двох міських кладовищах: по вулиці Ольги Кобилянської (П’ятничани) та по вулиці Тимощука (Старе місто). Наразі комунальники проводять там усі необхідні підготовчі роботи – ремонтують та фарбують лавочки, контейнери для сміття, урни, вивозять сміття тощо. Також додатково будуть встановлені безкоштовні біотуалети та підігнано спецмашини з технічною водою для потреб відвідувачів. До кладовища по вулиці Ольги Кобилянської буде організовано безкоштовне експресне перевезення.

На двох міських кладовищах триває підготовка до поминальної неділі

На п’яти із семи міських кладовищ поминальні дні вже минули. 8 червня вони пройдуть ще на двох: на П’ятничанах та на Старому місті. «Наразі там тривають підготовчі роботи. Комунальні працівники фарбують і за потреби ремонтують об’єкти благоустрою, а саме, лавки, урни, контейнери для сміття. А також проводяться роботи із прибирання території і вивозу сміття», – каже головний спеціаліст департаменту комунального господарства та благоустрою Олексій Гловацький.

До обох кладовищ буде підігнано по одній спецмашині з цистернами, де люди зможуть брати технічну воду. Будуть встановлені s безкоштовні біотуалети. На кладовищі по вулиці Ольги Кобилянської шість, а на кладовищі по вулиці Тимощука – два, оскільки кладовище є невеликим. Щоб людям легше зорієнтуватися де саме вони знаходяться, встановлять спеціальні вказівники.

Також у цей день буде забезпечено безкоштовне автобусне перевезення до кладовища по вулиці Ольги Кобилянської від площі Гагаріна. Для перевезення мешканців задіяно 40 автобусів, які здійснять орієнтовно 900 рейсів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)