ВР готова дозволити переводити іпотечні валютні кредити у гривню

03.07.14 17:05 2529

Реструктуризації підлягає лише один кредит позичальником, загальна сума заборгованості за яким станом на 1 січня 2014 року не перевищує 1 мільйон гривень

ВР готова дозволити переводити іпотечні валютні кредити у гривню

Верховна Рада має намір дозволити переводити іпотечні валютні кредити у гривню. Депутати підтримали у першому читанні 279 голосами відповідний законопроект, внесений народним депутатом Русланом Князевичем, передає кореспондент УНН.

Згідно до законопроекту, реструктуризація заборгованості відбувається за курсом гривні до долара, що діє на момент реструктуризації.

Згідно до законопроекту, реструктуризації підлягають лише іпотечні кредити. При цьому реструктуризації підлягає лише один кредит позичальником, загальна сума заборгованості за яким станом на 1 січня 2014 року не перевищує 1 млн грн.

Ще однією вимогою реструктуризації є відсутність іншого приміщення, придатного для проживання.
Законопроектом також передбачається, що відсоткова ставка за кредитом після перерахування у гривню є фіксованою і не може перевищувати ставки, що діяла до моменту реструктуризації, а щомісячний платіж за кредитом не може перевищувати платежу до реструктуризації.

Раніше ВР запровадила мораторій на стягнення квартир, заставлених за валютними кредитами.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:УНН
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)