Відмовившись від газу, вінничани отримають нижчі тарифи на опалення

09.07.14 18:19 3802

Уряд пропонує пільги при переході з газових котлів на електричні

Відмовившись від газу, вінничани отримають нижчі тарифи на опалення

Уряд України ухвалить рішення про зниження тарифу на електроенергію для тих, хто перейде із газових котлів на електричні та встановить низку преференцій для котелень, які перейдуть з газу на інші види палива. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів сьогодні, 9 липня, повідомляє Перший національний.

«Всі, хто переходить з газових котлів на електричні, отримають спеціальний тариф на електроенергію. Зараз тариф на електрику – 1,19 грн. Якщо ви придбаєте електричний котел, то нічний тариф на електроенергію складе 30 копійок, а тариф впродовж дня – 80 копійок.» – зазначив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

Також він зазначив, що котельня, яка переходить з газу на інший вид пального, отримує преференції: «Замість 5% рентабельності, які отримують сьогодні газові котельні, котельня на іншому виді пального отримає дозвіл на 21% рентабельності».

«Споживачі, які отримували тепло від газових котелень, отримають знижку на тариф на 10%, якщо котельня переходить з газу на інший вид палива». – повідомив Яценюк.

Голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник на свої сторінці у Фейсбук звернувся до усіх керівників комунальних підприємств та установ, посадовців, відповідальних за перехід на альтернативні джерела енергії у Вінницькій області.

«Не можна тягнути з цим питанням до зими. Якщо не буде відпрацьовано схеми безперебійної роботи підприємств в умовах відсутності постачання російського газу, то економіка регіону зупиниться, а пересічні громадяни потерпатимуть від холоду. Тому уже сьогодні на Вінниччині буде запроваджено практику щотижневих звітів відповідальних осіб за стан в енергетичній сфері області та перехід на альтернативні види енергії. Зволікати із цим не можна!», - написав Анатолій Олійник.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)