Більше 40 учасників АТО хочуть отримати земельні ділянки на Вінниччині

11.08.14 18:11 2146

Наразі відібрано 274 земельних масиви загальною площею 1409 га

Більше 40 учасників АТО хочуть отримати земельні ділянки на Вінниччині

Землевпорядники Вінниччини прийняли 33 накази про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для військовослужбовців, які наразі боронять нашу Батьківщину або раніше брали участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України.

Загалом до головного управління Держземагентства у Вінницькій області уже звернулося понад 40 учасників АТО з клопотаннями про надання земельних ділянок.

Фахівці землевпорядної служби у Вінницькій області постійно актуалізують інформацію про вільні земельні наділи, які можуть бути надані особам, які захищають суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, та мають право на безкоштовне отримання землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

За результатами зібраної інформації відібрано 274 земельних масиви загальною площею 1409 га, у тому числі: 181 масив, який може бути використаний для будівництва, загальною площею 514 га, 93 масиви – для ведення садівництва за межами населених пунктів площею 895 гектарів.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Державне агентство земельних ресурсів України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)