Митники Вінниччини внесли свій посильний вклад у допомогу українській армії

15.08.14 13:00 1927

За рахунок акумульованих ними коштів було придбано взуття, бушлати, рації, інструменти для ремонту автотранспорту для направлення їх до місць дислокації вінницьких батальйонів.

Митники Вінниччини внесли свій посильний вклад у допомогу українській армії

Сьогодні весь світ є свідком досить непростих подій, коли гостро постало питання захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Наші співвітчизники, українські військові, мужньо стоять на захисті нашої Вітчизни. Допомогти хлопцям, не вагаючись, вирішили співробітники Вінницької митниці. За рахунок акумульованих ними коштів було придбано взуття, бушлати, рації, інструменти для ремонту автотранспорту для направлення їх до місць дислокації вінницьких батальйонів. Передано також медикаменти та апарат для зовнішньої фіксації кінцівок для більш швидкої реабілітації вже поранених бійців.

«Велика подяка всім небайдужим, хто взяв участь в організації допомоги для наших військових. Вони постійно потребують підтримки, при чому не тільки матеріальної, але й психологічної, моральної.  Сподіваємось, що наша допомога стане у нагоді бійцям в цей нелегкий час. А ми й надалі будемо опікуватись цим питанням», – зазначив очільник Вінницьких митників Олександр Савчук.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)