З понеділка у Вінниці розпочалися роботи по облаштуванню паркувального майданчика вздовж вулиці Хмельницьке шосе біля лікарні №1. Автостоянка матиме 44 місця, на яких відвідувачі медичного містечка зможуть залишати свої авто. Планується, що роботи будуть завершені до кінця жовтня.

До кінця місяця по Хмельницькому шосе з’явиться нова паркова на 44 місця

Влітку цього року у Вінниці розпочався комплекс робіт по впорядкуванню території вздовж проїжджої частини по вулиці Хмельницьке шосе в районі лікарні №1. У серпні цього року навпроти трамвайної зупинки «Технічний університет» департамент комунального господарства та благоустрою вже виконав роботи по облаштуванню «кишені» для зупинки транспорту. Адже коли проектувалась ця вулиця, в розрахунок брався лише один вид громадського транспорту – трамвай. Тому не передбачались місця для посадки та висадки пасажирів для інших видів пасажирських перевезень.

До кінця місяця по Хмельницькому шосе з’явиться нова паркова на 44 місця

На цій ділянці вулиці досить багато і приватного транспорту. Люди, які приїздять за медичною допомогою до лікарень, або відвідують хворих, залишали свої автівки на зеленій зоні поміж деревами. Тому було прийнято рішення облаштувати вздовж дороги стоянку для приватних автомобілів.

До кінця місяця по Хмельницькому шосе з’явиться нова паркова на 44 місця

«З 27 вересня вздовж вулиці Хмельницьке шосе поблизу лікарні №1 почалися роботи по облаштуванню паркувального майданчика. Стоянка матиме 44 місця. Наразі тут тривають роботи по облаштуванню основи парковки, після чого її засиплють відсівом та щебенем. Найближчим часом тут облаштують бордюрний камінь та проводитимуть роботи по асфальтуванню. Планується, що парковка буде зроблена до кінця жовтня», – каже начальник відділу по ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Леонід Демченко.Переглядів: 5183
Поширень: 0