Мільярд гривень обіцяла залучити 23-річна директриса

12.06.09 02:12 2512 1

Управління Служби безпеки України у Вінницькій області викрило дві іноземні бізнес-компанії.

Мільярд гривень обіцяла залучити 23-річна директриса

Вони обіцяли звести у Вінниці міст через Південний Буг вартістю 450 млн грн, індустріальний парк за 26,6 млн грн, сучасну клініку протонової терапії за 56 млн грн і житловий масив. Вартість проектів сягала понад 2 млрд грн.

— Насправді ці компанії намагалися отримати мільярдні прибутки на відмиванні грошей, — каже прес-секретар управління Ірина Єрмолова, 42 роки. — Одна з них — будівельна. Ще позаторік вона уклала в області угоду на 100 мільйонів євро. Мала виготовляти будматеріали, зводити житло. Далі обіцянок справа не зрушила.

СБУ з’ясувало, що компанія уклала на території України 23 контракти з різними фірмами про спільну інвестиційну діяльність. Обіцяла внести в розвиток економіки країни близько 1 млрд грн.

— Виконати ті проекти було неможливо, — продовжує Єрмолова. — У 2006 році іноземці підписали угоду із фірмою із Севастополя про будівництво морського порту в місті Інкерман. Однак вільної земельної ділянки під порт у місті просто не було.

Фіктивним виявився також проект спільно з приватним підприємством міста Хмельницького побудувати в Чорнобильській зоні завод з отримання технічного етанолу з біомаси.

— А торік 23-річна директор іншої іноземної бізнес-компанії звернулася до Вінницької міськради з пропозицією створити спільний інвестиційний проект більш аніж на мільярд гривень, — продовжує Ірина Єрмолова. — Пропонувала побудувати новий міст, парк і медичну клініку. Посилалася нібито на меморандум про партнерство, яке ця компанія підписала з Кабінетом Міністрів України. З’ясувалося, що Кабмін того документа не підписував. Насторожив надто молодий вік директриси компанії.

СБУ у Вінницькій області виявила, що обидві іноземні компанії зареєстровані в офшорній зоні — на Британських Віргінських Островах. Їхні статутні фонди нараховували близько $50 тиc. Керували компаніями іноземці.

— Інвестиційні угоди хотіли використати, аби отримати кошти в іноземних банків, а потім їх привласнити. Далі фірма зникає, а банки починають стягувати збитки і штрафні санкції з України, — пояснює Ірина Єрмолова.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Gazeta.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Юрий
    Юрий
    13-06-09, 02:57 | IP:89.21.79...
    Неужели на Украине совершенно отсутствуют частные фирмы,дабы осуществить данные проекты,без вмешательства из вне(аферистов)? Когда наши власти, перестанут наступать на одни и те же грабли,особенно перед президентскими выборами ? Сколько еще надо поменять меров,губернаторов,председателей облсоветов,дабы создать людям конфортный режим жизни на территориях? Когда деятельность этого контингента будет расцениваться по их практическим делам,а не по болтологии ?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)