В рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 рр.) Державтоінспекція Вінниччини протягом тижня проведе ряд заходів спрямованих на привернення уваги громадськості до проблеми травмування людей у дорожньо-транспортних пригодах.

Начальник Державтоінспекції Вінниччини Павло Солоненко стверджує, що в першу чергу необхідно працювати з підростаючим поколінням, школярами. Протягом тижня працівники Державтоінспекції будуть відвідувати навчальні заклади з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності виконання правил дорожнього руху.

Працівники Державтоінспекції провели урок з правил безпечної поведінки на дорозі з учнями третього класу

Першими працівники Державтоінспекції завітали до учнів 3 класу ЗОШ № 21. За допомого плакатів з безпеки дорожнього руху маленькі школярі мали змогу вивчити дорожні знаки та повторити правила безпечної поведінки на дорозі. Також інспектори ДАІ розповіли учням про необхідність використання в темну пору доби світлоповертаючих елементів  «Флікерів».

Працівники Державтоінспекції провели урок з правил безпечної поведінки на дорозі з учнями третього класу

На другій половині заняття учні власноруч виготовляли світлоповертаючі наклейки для своїх ранців. Саме такі невеликі елементи безпеки дають можливість водіям вчасно помітити, в темну пору доби, пішохода на проїзній частині дороги. Неабияке задоволення отримали школярі під час виготовлення світлоповертаючих «Смайликів», деякі учні піклувались не лише про власну безпеку на дорозі, а й про безпеку своїх батьків, молодших братиків та сестричок, яким вони також власноруч виготовили «Флікери».

Державтоінспекція Вінниччини звертає увагу, що безпека дітей багато в чому залежить тільки від нас, дорослих!Переглядів: 3465
Поширень: 0