Для поранених в АТО військовослужбовців Вінниччини, що лікуються в обласному госпіталі для інвалідів ВВв та Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону, вихованці школи-ліцею № 7 Вінницької міської ради 13 листопада передали цілу низку необхідних медикаментів на загальну суму одинадцять тисяч гривень.

Як повідомив директор школи Олександр Сухомовський, у навчальному закладі відбувся ярмарок з метою збору коштів для викупу полоненого військовослужбовця-земляка. За рішенням учнів і батьків, частину зібраних коштів було використано на ліки, потребу в яких озвучило керівництво вищеназваних медичних закладів.

Учні вінницької школи-ліцею № 7 передали медикаменти для поранених в АТО військовослужбовців

У свою чергу головний лікар обласного госпіталю для інвалідів ВВв Валерій Бабійчук розповів, як здійснюється медичне забезпечення воїнів АТО. Він повідомив, що наразі в госпіталі на лікуванні знаходиться тринадцять військовослужбовців, що брали участь в АТО. За його словами, колектив медичного закладу готовий до прийому поранених бійців. Як запевнив Валерій Бабійчук, персонал госпіталю робить усе можливе для лікування та реабілітації поранених на високому рівні.

Учні вінницької школи-ліцею № 7 передали медикаменти для поранених в АТО військовослужбовців

Військові, які на даний час перебувають у госпіталі, подякували колективу медичного закладу за чуйність і турботу, а школярам – за небайдужість та добре серце.

Учні вінницької школи-ліцею № 7 передали медикаменти для поранених в АТО військовослужбовцівПереглядів: 3694
Поширень: 0