Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту"

14.11.14 17:23 3837

Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту"

За 10 місяців поточного року на території області зареєстровано 2041 дорожньо-транспортна пригода, в яких 122 людини загинуло та 436 отримали травми різного ступеня тяжкості. Начальник Державтоінспекції Вінниччини Павло Солоненко зазначає, що основними причинами автопригод, є порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил проїзду перехресть та керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

З метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод причинами, яких є перевищення безпечної швидкості руху, працівники ДАІ розробили спеціальну «Дорожню карту» для водіїв. На дорогах державного значення інспектори ДПС вручали водіям «Дорожні карти», які рухались в напрямку м. Житомира та Києва, в яких зазначено 6 населених пунктів Вінницької області через, які пролягає автодорога це - Стрижавка, Калинівка, Корделівка, Перемога, Комсомольське та Жежелів.

Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту"

Інспектори ДПС попереджали водіїв про дотримання швидкісного режиму в населеному пункті, адже згідно правил дорожнього руху швидкість транспортного засобу не повинна перевищувати 60 км/год.

Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту"

Саме безпечною швидкістю руху в населеному пункті, вважається швидкість до 60 км/год. При ній водій встигає загальмувати, вивернути кермо у будь-якій ситуації. Це повинні пам'ятати і водій, і пасажири. Останнім, щоб уберегти своє здоров'я і життя, потрібно стримувати водіїв — любителів швидкої їзди, нагадуючи їм про наслідки.

 

Фото

Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту" Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту" Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту" Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту" Працівники ДАІ розробили для водіїв спеціальну "Дорожню карту"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Служба профілактичної роботи УДАІ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)