П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер"

24.11.14 15:28 3461

П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер"

18-19 листопада у ЗК МПМ пройшли півфінальні змагання танцювально-розважального конкурсу «Стартінейджер». Організацію заходу на себе взяли міський Палац мистецтв, Департамент освіти Вінницької міської ради та обласне Управління сім'ї, молоді та спорту. У відбіркових турах взяло участь 10 шкіл, а саме ЗОШ № 4, 10, 16,26, 27, 31, 33, 35, гімназія №1 та школа-гімназія №6.

Команди змагались у 3-ьох конкурсах. У першому – візитці – вони танювально представляли себе. Під час другого – імпровізаційного – повинні були зобразити мовою танцю і пантоміми техніку різних видів, в тому числі і придумати свою власну. Особливу увагу заслуговував останній конкурс – танцювальний кліп, де командам під час виступу необхідно було використати елементи національної символіки. Тут були і вишиванки, і фабрика «Рошен», і синьо-жовтий стяг, і… школярі не оминули тему війни. На сцені згадали і хлопців, що воюють за рідну землю, і окупований Донбас. Конкурс яскраво показав, що молодь усвідомлює усю серйозність подій, які відбуваються в країні і переживає їх навіть сильніше, ніж доросліше покоління.

П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер"

За результатами двох конкурсних днів у вирішальному змаганні візьме участь 5 навчальних закладів під номерами 1, 6, 26, 33 та 35. У фіналі конкурсу на призи міського голови команди змагатимуться з передноворічним настроєм – 17 грудня. Організатори дякують за підтримку та співпрацю адміністраціям усіх шкіл-учасниць, вчителям, батькам та тренерам команд, які не забувають, що дитина повинна розвиватись різносторонньо. А коли підтримуєш молодь у її захопленнях – результат зростає в рази! 

Фото

П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер" П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер" П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер" П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер" П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу "Стартінейджер"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Юлія Шемет
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)