На місці колишнього стихійного ринку - простора вулиця

13.07.09 00:39 3033

10 липня під час об'їзду міста міський голова Володимир Гройсман відвідав територію колишнього ринку на вул. Папаніна, Короленко та Шмідта, де після ліквідації стихійної торгівлі упродовж травня-червня поточного року було проведено комплекс робіт по благоустрою цих територій.

На місці колишнього стихійного ринку - простора вулиця

Мешканці даного мікрорайону з задоволенням виходять на відремонтовані вулиці із дорожньою розміткою та новими тротуарами, які іще донедавна були буквально «забиті» ракушками. Крім того, здійснено поточний ремонт вулиць Короленка та Шмідта, капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів вул. Папаніна на відрізку від вул. Короленко до вул. Шмідта, поточний ремонт дорожнього покриття вулиці на відрізку від проспекту Коцюбинського до вул. Короленко, де також проведено роботи з капітального ремонту тротуарів. Також на зазначених вулицях відновлено зовнішнє освітлення із встановленням сучасних енергозберігаючих світильників та проведено роботи з озеленення, в тому числі - зрізані аварійні дерева. Загальна вартість робіт складає близька 930 тис. грн.

Мер Вінниці Володимир Гройсман зізнається, що задоволений побаченим: «Ми і далі робитимемо Вінницю чистим та охайним містом. Стихійної торгівлі у нашому місті не буде, - каже мер. - Тому ми і надалі проводитимемо роботи щодо ліквідації стихійної торгівлі. Людям, які торгували із асфальту продуктами власного виробництва, вже виділено спеціальні місця фактично на усіх ринках Вінниці задля можливості здійснення ними цивілізованої торгівлі, а для підприємців відкрито нові ринки з нормальними умовами».
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)