Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії

20.12.14 10:00 2199

Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії

Вчора у Вінниці презентували нову дитячу програму «Відкрита рада». Нею запроваджуються відвідини Вінницької міської ради учнями 4-х класів шкіл міста. Програма спеціально розроблена для вінницької малечі в ігровій формі. Дітей знайомитимуть з роботою «Цілодобової варти», Прозорого офісу та телеканалу «ВІТА».

У День Святого Миколая Школа стюардес-екскурсоводів, Центр підліткових клубів «Універ», «Подільський туристично-інформаційний центр» за сприяння відділу у справах молоді та туризму презентували нову дитячу програму «Відкрита рада».

Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії

Метою цієї програми є запровадження відвідин приміщення Вінницької міської ради учнями 4-х класів шкіл міста. В план екскурсі будуть входити вікторини, знайомство з роботою Цілодобової варти, Прозорого офісу та телестудією «ВІТА». А наприкінці подорожі стюардеси пропонуватимуть дітям переглянути цікавий мультфільм про основи місцевого самоврядування та подаруватимуть на згадку Паспорт маленького вінничанина, символічні браслети та солодощі.

Для школярів участь у програмі безкоштовна. «Важливим є те, що діти, закінчуючи четвертий клас, отримують перші знання з місцевого самоврядування. Завданням програми є зацікавити дітей розвитком рідного міста, бажанням більше дізнатись про Вінницю, адже в майбутньому саме вони будуть писати її історію», - каже Віра Балєєва, директор Центру «УНІВЕР».

«Програма розрахована на підвищення патріотизму, любові та поваги до рідного міста; формування відкритого суспільства та прозорості роботи органів місцевого самоврядування», - зазначила начальник відділу у справах молоді та туризму Юлія Мончак.

Фото

Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії Вінницькі чотирикласники будуть знайомитись із роботою мерії

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)