Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО

26.12.14 19:29 3746

Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО

Фонд Порошенка спільно із корпорацією Roshen організували новорічне свято для близько 100 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, у дитячому розважально-освітньому центрі Roshen у Вінниці.

Дітки мали змогу поспілкуватись із «живим» роботом-кондитером, який поділився секретами виробництва солодощів й запросив їх далі закріпити отримані знання у тематичних кімнатах.

У кожній такій кімнаті на юних відвідувачів очікували пізнавальні ігри, головоломки, загадки, квести. Дітки, які між собою до цього були не знайомі, допомагали одне одному вирішувати поставлені задачі й звичайно зі всім впорались.

На завершення подорожі «солодким світом» діти передивились у 4D-кінотеатрі мультик, який продемонстрував, що завжди добро перемагає зло й отримали солодкі подарунки.

Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО

Відвідав свято й учень вінницької школи №18 Андрій Кулібаба-Бухов для якого ці новорічні свята будуть не такими, як завжди. Його батько для усіх українців назавжди залишиться Героєм, який боронив на сході кожного з нас та незалежність держави.

Продовжує очікувати свого захисника й родина Ігоря Присяжнюка. «Він прикордонник, його в перших числах червня забрали на Довжанський пункт пропуску й 6 серпня прийшли з воєнкомату й сказали, що він загинув. Тіла немає до цього часу», - розповіла Тетяна Карпова, бабуся єдиного 5-річного сина бійця. Хлопчику страшну звістку про загибель батька не розповідають й не вірять у загибель захисника та сподіваються, що він таки повернеться. «Я сподіваюсь, що є добрі люди і може його хтось підібрав й пролікував і він повернеться», - сподівається жінка.

Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО

8-річному Нікіті Купрій найбільше у дитячому центрі сподобались ігри й фільми. Його ж мама розповіла, що син постійно слідкує за новинами й цікавиться подіями, які відбуваються в Україні. Родина військовослужбовця, який нещодавно повернувся до дому й був поранений, вірить, що в Україні усе буде добре. «Чоловік має намір повернутись боронити нашу державу й позитивно налаштований - ми віримо, що усе буде добре», - додала жінка.

Фонд Петра Порошенка заснований у 1998 році для допомоги дітям-сиротам, багатодітним родинам, малозабезпеченим людям похилого віку. Ідеологія Фонду - творити добро і здійснювати милосердя там, де можливо це зробити.

Фондом започаткована благодійна новорічна акція, завдяки якій десятки тисяч сиріт України щорічно отримують подарунки до новорічних свят.

Фото

Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО Фонд Порошенка та корпорація Roshen влаштували новорічне свято для 100 дітей батьки яких є учасниками АТО

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Фонду Порошенка
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)