Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву»

05.01.15 11:15 2917

Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву»

У Вінниці на сцені біля головної ялинки міста, що у Центральному парку, відбулася святкова програма «Новорічне рандеву». Вінничан та гостей міста розважали Дід Мороз та Снігуронька, виступали дитячі колективи. Всі бажаючі могли взяти участь у різноманітних конкурсах та отримати солодкі подарунки.

З початком 2015 року вінничани могли долучитися до «Новорічного рандеву». Організаторами розважальних заходів стали Teens-club «Універ» та Вінницька молодіжна рада під патронатом відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.

На сцені головної ялинки міста у ЦПКіВ ім. Горького для всіх бажаючих Дід Мороз та Снігуронька проводили конкурси, переможці яких отримували солодкі подарунки. Також на сцені виступали дитячі колективи та співали у новорічному караоке.

Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву»

«Наша мета – подарувати кожному святковий настрій. Усі, хто зупиняються хоча б на хвильку біля сцени, залишаюся з нами до завершення програми «Новорічне рандеву». Адже, ми підготували для наших гостей безліч цікавинок, конкурсів та розваг», – розповідає директор Teens-club «Універ» Віра Балєєва.

Фото

Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву» Сотні вінничан побували на «Новорічному рандеву»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)