Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію

05.03.15 15:34 2940

Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію

Вчора, 4 березня, Вінницька молодіжна рада та teens-club «Універ» завітали до вихованців дитячого будинку «Добро». На малюків чекали майстер-класи з виготовлення вітальних листівок до 8 березня, ігри, фотосесія та солодкі подарунки.

Діти з радістю робили подарунки власними руками. «Я зробив три листівки для своїх подружок та виховательки. В подарунок за старанність, я отримав розмальовку і цукерки», – розповів Сашко.

​Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію

«Ми бачимо наскільки приємна наша увага діткам. Їхні посмішки – це заряд енергії на цілий місяць. Ми вже були у цьому дитбудинку перед Новорічними святами, і плануємо навідуватися до нього якомога частіше», – говорить голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира.

 

Фото

Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію Вінницька молодь влаштувала для вихованців дитячого будинку майстер-класи, ігри та фотосесію

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)