Вінницька ГО "Гармонія" отримала право на партнерство з Британською радою

15.04.15 07:51 2216

Вінницька ГО "Гармонія" отримала право на партнерство з Британською радою

«Не дати рибу, а навчити рибалити» - вирішила Британська Рада в Україні оголосивши конкурс для партнерства з громадськими об’єднаннями в рамках проекту “Активні громадяни”. Вінницька громадська організація «Гармонія» є однією з активних організацій в Україні, яка взяла участь у конкурсі й отримала право на партнерство з Британською радою. Тепер має дипломованих фасилітаторів, які володіють знаннями й майстерно передають їх бажаючим громадянам.

Зокрема, за підтримки Управління сімʼї, молоді та спорту облдержадміністрації, тренерами ГО «Гармонія» було проведено три п’ятиденні тренінги, в яких взяли участь представники шести районів Вінницької області та м. Вінниця.

Вінницька ГО "Гармонія" отримала право на партнерство з Британською радою

Мета програми – створити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими за для сталого розвитку своїх громад. Сталий розвиток – це розвиток, який уможливлює „задоволення потреб нинішнього покоління без шкоди для спроможності майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби”.

Вінницька ГО "Гармонія" отримала право на партнерство з Британською радою

Програма «Активні громадяни» орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері та покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу й соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21 століття.

Варто зазначити, що програма впроваджується Британською радою у співпраці з організаціями громадянського суспільства в різних куточках світу. Від свого початку в 2009 році вона поширилася на країни Європи, Середнього Сходу країни Африки та Південної Азії та до цього часу охопила більше 100 000 учасників, які відвідували навчально-практичні семінари, конференції, долучалися до соціальних досліджень і міжнародних навчальних візитів.

«Громада має великі ресурси, важливо це усвідомити, об’єднати спільні зусилля та взятися за справу, не чекаючи що хтось прийде і зробить, а проявляти самим активність. Також дуже важливо розуміти, що коли ми працюємо разом усієї командою – громада, влада різних рівнів, бізнес, – нас обов’язково чекає успіх. У Вінниці вже давно є така плідна та успішна співпраця», – каже голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк.

Вінницька ГО "Гармонія" отримала право на партнерство з Британською радою

По завершенню навчання учасники мали можливість оформити свої локальні ідеї у проекти. Найкращі проекти отримали підтримку від Британської ради в Україні: проект «Алея мам» (створення зеленої відпочинкової зони для городян в одному з віддалених мікрорайонів міста Жмеринки) та проект «Інклюзивний дитячий майданчик»

Вінницька ГО "Гармонія" отримала право на партнерство з Британською радою

Підтримку від народного депутата Верховної Ради України Сергія Кудлаєнка отримали: проект «Воркаут майданчик» та проект «Психологічна допомога сім’ям переселенців».

«Ми показали, що реалізувати себе може кожен, єдина умова – бажання хотіти щось змінити на краще. Один з проектів, які я підтримав – це надання психологічної допомоги сім’ям переселенцям, адже це один з пріоритетів, над яким нині потрібно працювати. Другий проект, який також є важливим – це ініціатива людей, які хочуть щось змінити на території, поблизу якої проживають. Це активні вінничани, які не чекають поки їм хтось щось зробить, вони самі готові це втілювати у життя, але їм потрібен поштовх. Тож другий грант, який я вручив – направлений на створення workout майданчика, щоб молодь міста могла займатися спортом і вести здоровий спосіб життя», – зазначив Сергій Кудлаєнко.

Автор проекту по створенню workout майданчика Володимир Бевз розповів, що майданчик з’явиться у дворі висотки за адресою Привокзальна 2\1. «Для мене важливо, що прості хлопці, які живуть у цьому домі почали змінювати двір. Вони організувалися ще в минулому році і зробили власними силами що змогли – встановили кілька брусів та турніків. Також вони створили власну футбольну команду. Я радий, що зможу допомогти їм», – зазначив Володимир Бевз.

«Британська рада в Україні підтримала два проекти. По-перше – це створення зеленої зони для жителів Жмеринки Вінницької області «Алея мам». І другий – облаштування інклюзивного дитячого майданчика у Вінниці», – каже менеджер проекту «Активні громадяни» Британської ради в Україні Віталій Тихонович. Як зазначила Людмила Нецкіна, автор проекту по інклюзивному майданчику, його розташують на території парку Дружби народів.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)