Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримав нові повноваження

19.05.15 16:38 2329

Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримав нові повноваження

Про це повідомила заступник директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Слободяник під час прес-конференції 19 травня 2015 року.

За її словами, з січня 2015 року ЦСССДМ отримали нові повноваження – контроль за цільовим використанням коштів допомоги при народженні дитини.

Так, за 1-й квартал здійснено перевірки 391 родини. Щодо 17 з них підготовлено пропозиції про призупинення виплат. Всі ознайомлені письмово про відповідальність та наслідки нецільового використання.

Як зазначила Ольга Слободяник, вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування дало такі результати:

  • У 2015 році відпрацьовано систему роботи щоквартальних груп зустрічей батьків –вихователів та прийомних батьків у кожному районі та місті обласного значення, де створено 3 і більше прийомних сімей. Це дає нові можливості професійної підтримки прийомних батьків, обміну досвідом, здійснення супервізій, профілактики їх емоційного вигорання у 2015 році – 20 засідань таких груп. Всього діють 151 прийомна сім’я (ПС) та 52 дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ);
  • - до проведення навчань кандидатів в прийомні батьки залучається широке коло фахівців у галузі психології, медицини; 2014 рік – 6 тренінгів, підготовлено більше 30 сімей, як кандидати в прийомні батьки, 28- в опікуни, у 2015 році – проведено 2 заняття, готується третя група, яка навчатиметься з 15 по24 червня;
  • - навчання прийомних батьків з м метою підвищення виховного потенціалу проводиться щодва роки за участі психологів- практиків (серед них – кандидати псих наук, фахівці, для яких сімейне консультування – основний вид професійної діяльності 2014 рік – 120 прийомних батьків пройшли навчання, у березні-квітні 2015 – вже 100 батьків 8-12 червня – навчатимуться ще 3 групи – майже 70 осіб.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)