Вулиці Вінниці цього року не перейменовуватимуть

25.09.09 09:00 2268 3

Вулиці Вінниці цього року не мінятимуть своїх назв.

Вулиці Вінниці цього року не перейменовуватимуть

Як зазначив газеті „Місто” заступник міського голови Микола Гунько, перейменування вулиці процес дорогий. Саме тому у кризовий рік, не дивлячись на потребу у перейменуванні, вулиці не отримають нових назв.

Один тільки аншлаг на будинок коштував у докризовий період 150 гривень. Зараз його ціна зросла, переконаний Микола Гунько. Він зазначає, що окрім аншлагів, під час перейменування потрібно змінювати також і юридичні адреси фірм, що розміщені на цій вулиці. До того ж, частина вінничан отримала кредити у банках на певні адреси. Отже, вінничанам доведеться оновлювати документацію у разі перейменування вулиці. Це не всім подобається, зазначає Микола Гунько. За роки незалежності України у Вінниці вже перейменували 68 вулиць.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. VET
  VET
  28-09-09, 14:24 | IP:81.30.174...
  В Виннице большинство улиц назвоно в честь людей, которые не то что к Виннице не имеют никакого отношения, но и о таком городе даже не знали. В то время как винницкие герои в названиях улиц очень редки. Последствие совка...
  А по поводу розовых или сиреневых улиц... Не, ножны ЛЮДИ которые связаны с ВИННИЦЕЙ!
 • 2. Подоляночка
  Подоляночка
  28-09-09, 11:02 | IP:82.207.127...
  Вулиці мають носити романтичні назви: Бузкова, Трояндова, Каштанова... Як у відомій пісні Юрія Антонова. Приміром, ВИШЕНЬКА - яка вдала назва і нікому в голову не прийде перейменовувати...
 • 1. Иван
  Иван
  26-09-09, 02:58 | IP:89.21.79...
  До переменування назв вулиць в м.Вінниці треба відноситись дуже обережно,так як назва вулиць має бути видатними вченими,людьми творчих професій,жертвами політрепресій, фашистского та комуністичного режимів.Треба перейминувати вулиці,які називались в ім*я партноменклатури,та державних чиновників.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)