На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка

11.06.15 15:30 4245

На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка

Площу Северина Наливайка, яка знаходиться на підйомі від Староміського мосту по вулиці 8-го Березня, реконструюють для зручності мешканців району, які користуються громадським транспортом. Для кращої транспортної розв’язки тут вже зроблено «острівці безпеки» з новими зупинками, а до кінця червня на площі ще буде облаштовано освітлення та проведено асфальтування.

Площа Северина Наливайка є місцем зупинки досить значної кількості громадського транспорту. По одній з магістральних вулиць, яка йде від Центру Вінниці в бік Старого міста, прямують муніципальні автобуси №№ 7 і 21 та маршрутки №№ 7а і 21а. Також ця площа є кінцевою зупинкою і місцем розвороту маршрутки № 3б. Через відсутність «кишень» для зупинки транспорту площа була одним з місць частих ДТП, тому було вирішено зробити її реконструкцію для забезпечення кращої транспортної розв’язки та покращення безпеки руху як транспорту, так і пішоходів.

На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка

Роботи з реконструкції було розпочато 19 травня. На сьогодні дорожниками вже вимощено плиткою «острівці безпеки» з обох боків площі. Для цього було виконано монтаж 162 метрів бордюру та викладено тротуарну плитку площею 248 м2. На «острівцях» встановлено сучасні зупинки, поряд з кожною поставлено урни.

До кінця місяця буде влаштовано зовнішнє освітлення та проведено роботи з асфальтування площі. А після закінчення усіх робіт будуть встановлені додаткові дорожні знаки та накреслено дорожню розмітку.

На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка

Окрім площі Наливайка в цьому році заплановано розширення та впорядкування руху на перехрестях вулиць Гоголя та Пирогова, Сабарівського шосе та проїзду в мікрорайон «Академічний», капітальний ремонт з розширенням перехрестя Київська-Чорновола та впорядкування руху транспорту зі встановленням світлофора на перехресті вулиць Чорновола та Громова. А на перехресті вулиць Чехова та Немирівське шосе облаштують «кишені» для громадського транспорту.​

Фото

На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка На Старому місті закінчуються роботи по реконструкції площі Северина Наливайка

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)