До старту опалювального сезону залишається трохи більше двох тижнів

30.09.09 02:02 2151

Цьогоріч у місті ліквідовано 60 тис. м2 аварійних розкопок

До старту опалювального сезону залишається трохи більше двох тижнів

Комунальними службами міста основні роботи по підготовці шляхової мережі до настання холодів вже завершені. Виконано у повному обсязі капітальний ремонт асфальтобетонного покриття доріг (750 м² по вул. Заболотного), які планувались управлінням комунального господарства та благоустрою. Завершено поточний ремонт 33,5 тис. м2 доріг з асфальтобетонним покриттям (що удвічі більше ніж планувалося - попередньо у планах ця цифра становила 14,8 тис. м2). Вперше було проведено надзвичайно великий обсяг робіт з ліквідації аварійних розкопок на території міста. «У цьому кризовому році місто отримало ще один серйозний показник: було ліквідовано 60 тис. м2 аварійних розкопок, які у більшій мірі були накопичені не стільки цього року, скільки - у попередні. Це удвічі більше, ніж було проведено робіт по поточному ремонту доріг. - зазначає міський голова Володимир Гройсман. - І ця робота повинна продовжуватись постійно: там, де підприємства проводять розкопки, вони не мають морального права залишати по собі руїни».

Управлінням капітального будівництва за рахунок коштів загального фонду виконано капітальний ремонт асфальтобетонного покриття доріг площею 39 тис. м² по Д.Нечая, Соборній, Пирогова, Коцюбинського, 8 Березня, а також дорожнє полотно Центрального та Староміського мостів. В повному обсязі виконано також ремонт білощебеневого покриття доріг площею 4,61 тис. м2 та очищено і відремонтовано 54 колодязя питної води.

На сьогоднішній день згідно затвердженого графіка проводяться роботи по ремонту та експлуатації зливової каналізації міста. На даний час проводяться тендерні процедури по закупівлі 1800 т солі для можливості вчасної заготовки протиожеледних сумішей для посипання вулиць взимку.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)