Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам

20.06.15 11:02 2646 0

Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам

У зв’язку зі спекотною погодою все більше людей віддає перевагу відпочинку біля водойм. Але не усі громадяни дотримуються правил безпечної поведінки на воді під час відпочинку, що в свою чергу стає основною причиною нещасних випадків. Згідно статистики, з початку купального сезону на Вінниччині вода забрала життя 24 осіб.

19 червня вінницькі рятувальники провели рейд по місцям відпочинку вінничан на річці Південний Буг.

Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам

Під час цих заходів фахівці демонстрували, як потрібно правильно діяти та швидко реагувати на випадки, коли тоне людина, а також проводити необхідні рятувальні заходи та надавати першу медичну допомогу потерпілому. Відпочиваючим були продемонстровані найбільш ефективні та безпечні способи транспортування до берега постраждалого та правильність надання першої допомоги, техніки виконання непрямого масажу серця та штучного дихання.

Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам

Співробітники ДСНС розповіли про небезпеку відсутності нагляду за дітьми, які граються біля водойми, а також про заборону купання після вживання алкоголю. Всім громадянам вручалися пам’ятки та інструкції.

Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам

Рятувальники застерігають громадян бути вкрай обережними на воді. Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір та обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання та катання на плавзасобах, а також постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Фото з сайту ВИННИЦА DAILY

Фото

Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам Вінницькі рятувальники розпочали профілактичні рейди по міським пляжам

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУДСНС України у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)