3660 кг небезпечної рибопродукції, завдяки правоохоронцям, не потрапило до покупців

09.10.09 01:17 2106

7 жовтня працівниками відділу ветеринарної міліції та служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС було здійснено перевірку контейнерів-рефрижераторів, що розташовані у м. Вінниці на вулиці Чехова.

3660 кг небезпечної рибопродукції, завдяки правоохоронцям, не потрапило до покупців

Під час обстеження морозильних камер, що належать вінницькому підприємцю, міліціонерами встановлено факти зберігання рибопродукції, а саме: кільки балтійської в кількості 106 відер по 10 кг кожне (1060 кг), термін придатності якої минув ще 17 вересня поточного року. Також там зберігалася кілька в’ялена в дерев’яних ящиках, орієнтовно вагою 800 кг та хамса пряного посолу в пластмасових бочках, орієнтовно вагою 1800 кг без будь-якого маркування та супровідних ветеринарних документів. Всього правоохоронцями вилучено з обігу 3660 кг рибо продукції та, керуючись Законом України «Про безпечність та якість харчових продуктів», вилучили вказану продукцію до прийняття рішення згідно чинного законодавства.

За словами начальника ветеринарної служби ГУМВС Павла Дармограя, Державною протиепізоотичною комісією при Вінницькій ОДА, вся продукція була визнана небезпечною. Під час засідання комісії було прийнято рішення щодо утилізації продукції, що є небезпечною для здоров’я та життя громадян. Аби не допустити виникнення особливо небезпечних інфекційних хвороб та іншого негативного впливу небезпечної продукції на життя людей, вирішено направити дану продукцію на Тульчинський ветеринарно-санітарний завод для переробки.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)