У Вінниці на тролейбусному депо встановили сонячні батареї

16.10.09 01:39 4650

Трамвайно-тролейбусне управління Вінниці наступного року вироблятиме гарячу воду завдяки сонячним колекторам. Про це розповів начальник ТТУ Володимир Бугайчук.

У Вінниці на тролейбусному депо встановили сонячні батареї

Сонячні колектори розробили фахівці ТТУ. Їх встановили на трамвайному, тролейбусному депо та ще кількох приміщеннях. Завдяки цим заходам у ТТУ планують, що вже наступного року повністю перейдуть на виробництво гарячої води силами підприємства. Володимир Бугайчук зазначив, що очікує на 250-300 тисяч гривень економії завдяки цим заходам. Окрім цього, реконструйована котельня підприємства та переведено на індивідуальне опалення трамвайне депо.

- Ми перевели сім об’єктів підприємства на індивідуальне опалення з використанням альтернативного палива, - зазначив Володимир Бугайчук. - Робота цими опалювальними системами буде управлятись залежно від потреби, часу доби, на вихідні дні буде відключатись, і, головне, все буде залежати від тої температури, яка буде запрограмована. Ефективність цієї системи приблизно 100 тисяч гривень економії.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)