З початку серпня у Вінниці розпочався капітальний ремонт тротуару по вулиці 600-річчя. Загалом тут планується заасфальтувати 2109 м2 пішохідної зони від вулиці Келицької до Стахурського. А також – розібрати старі та встановити нові бордюри. Орієнтовно роботи завершаться за тиждень.

У цьому році у Вінниці продовжився капітальний ремонт тротуарів. Вони проводяться у різних куточках міст. У липні робітники завершили роботи на ділянці по проспекту Коцюбинського. Потім – по вулиці Соборній  та Хлібній.

Два тижні тому по вулиці Блюхера робітники заасфальтували 336м2 тротуару та встановили там близько двохсот метрів бордюра.

«Цього літа ми досить активно попрацювали по ремонту тротуарів, зараз ми робимо капітальний ремонт тротуару по вулиці 600-річчя. Крім того, нині тривають роботи по відновленню пішохідної зони по вулиці І.Богуна, де заплановано заасфальтувати ділянку розміром 530 м2. Також робітники зараз працюють на вулиці 50-річчя Перемоги, де загалом буде відновлено пішохідну зону на ділянці 1560 м2 тротуару», – каже заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Павлінчук.Переглядів: 3517
Поширень: 0