ДАІвці взялись за перевірку небезпечних вантажів

28.08.15 07:27 2259 0

ДАІвці взялись за перевірку небезпечних вантажів

Профілактичні заходи «Небезпечний вантаж 2015» тривають, на сьогоднішній день складено близько 250 адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, з них 10 протоколів на відповідальних осіб.

Найбільш розповсюдженим видом небезпечного вантажу, що перевозиться автотранспортом є паливо, мастильні матеріали, агрохімікати тощо. Характерними порушеннями спеціальних Правил є неналежне оформлення товаротранспортних накладних, маркування спеціалізованого автотранспорту, його додаткове комплектування.

Наразі, Державтоінспекцією спільно з Держекоінспекцією Вінниччини проводяться перевірки дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог законодавства щодо страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів.

В подальшому планується спільно виявляти суб’єктів господарювання, які ігнорують вимоги законодавства у сфері перевезень небезпечних вантажів та вживати до порушників жорсткі заходи реагування, у тому числі із залученням до профілактичної роботи спеціалізовані громадські об’єднання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДАІ Вінницької області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)