Мешканці багатоповерхівок знову захаращують сушарки

22.10.09 02:23 2166

У минулому році зі 2756 засмічених балконів загального користування силами мешканців та працівників ЖЕКів було прибрано 2486.

Мешканці багатоповерхівок знову захаращують сушарки

Однак цьогоріч при жовтневій перевірці незалежною робочою групою при міському голові, котра веде моніторинг та обстеження будинків житлового фонду міста, виявлено, що 32 % від перевірених сушарок - знову знаходяться в захаращеному стані. Керівник робочої групи Дмитро Сєдой вважає, що винуватцями цієї ситуації є самі мешканці, які і складують непотреб на балконах загального користування. А це може призвести до виникнення пожеж. Процес же засмічення сушарок прогресує.

Тому управлінню житлового господарства міської ради дано доручення до 20 січня 2010 року вжити заходів по приведенню в належний санітарний стан балконів загального користування. Однак без бажання самих жителів багатоповерхівок жити у чистих та охайних будинках - цю проблему вирішити буде практично не реально, адже не виключено, що після чергового прибирання ситуація не повториться знову.

Поряд з тим, робоча група, якою було вибірково оглянуто 209 під'їздів в різних мікрорайонах міста, відзначає покращення в цілому санітарного стану у під'їздах багатоповерхових будинків. На дверях більшості під'їздів з'явилися графіки прибирань. А при спілкуванні зі старшими по будинках виявилося, що там, де проводиться регулярна робота з очищення та прибирання під'їздів і прибудинкової території, нарікань з боку мешканців щодо роботи ЖЕКів немає.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)