Звернення військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату полковника Г.В. Долгашова

10.09.15 12:35 3599 1

Звернення військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату полковника Г.В. Долгашова

Шановні земляки - мешканці м. Вінниці та Вінницької області.

В нашій країні на даний час склалася досить напружена суспільно-політична обстановка в боротьбі нашого народу за свою волю та незалежність. Відповідно до Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язки громадян України.

Економічні та суспільно-політичні обставини призвели до того, що значна частина громадян України проживає не за місцем своєї реєстрації, знаходиться на заробітках в інших місцевостях України та за кордоном. Громадяни з різних причин порушують вимоги статті 10 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», що в подальшому призводить до їх розшуку та відповідного покарання.

Радою національної безпеки і оборони України порушено клопотання про внесення до законодавчих актів України доповнень, щодо створення єдиного реєстру всіх порушників військового обов’язку, заборони перетину державного кордону, притягнення до кримінальної відповідальності військовозобов’язаних, які ухиляються від виконання конституційного обов’язку щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Шановні Вінничани, обласний військовий комісаріат звертається до Вас з проханням повідомити своїм близьким про недопущення порушення правил військового обліку, про необхідність військовозобов’язаним громадянам звернутися до військового комісаріату за місцем реєстрації для уточнення особистих військово-облікових даних, про необхідність проходження медичних оглядів та неухильності виконання військового обов’язку відповідно до вимог чинного законодавства України.

Лише спільними зусиллями з Вами, батьками та дружинами, можливо уберегти Ваших рідних та близьких від відповідальності за порушені вимоги законодавства.

З вдячністю за порозуміння

Військовий комісар
Вінницького обласного військового комісаріату
полковник Г.В. ДОЛГАШОВ

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький ОВК
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Володимир
    Володимир
    11-09-15, 12:52 | IP:171.25.193...
    Також згідно ст.49 Конституції України, громадяни мають право на медичне обслуговування, медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа медичних закладів не може бути скорочена, ст.53 Конституції України - держава забезпечує доступність і безоплатність вищої освіти, ст.48 Конституції України - кожен має право на достатній життєвий рівень для себе та своєї сім'ї. ст.63 Конституції України - особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів. Перед тим як цитувати окремі положення, дайте почитати Конституцію України нашій владі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)