Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка

02.10.15 14:14 5201

Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка

Місяць тому у Вінниці розпочалася реконструкція вулиці Скалецького. Вона включає в себе відновлення асфальтного покриття проїжджої частини, ремонт доріжки між дорогою і приватними будинкам з нанесенням на неї розмітки велосипедної доріжки. А також – розширення дороги за рахунок створенню «кишень» для зупинки транспорту. Крім того, по вулиці Скалецького з’явиться ще одна тролейбусна зупинка неподалік ринку «Урожай».

Більшість вулиць міста формувалися десятки років тому, коли у Вінниці не передбачався такий жвавий розвиток мережі громадського транспорту та збільшення кількості приватних автомобілів. Одна з таких – вулиця Скалецького. Тож, для того, щоб адаптувати її до сучасних потреб в цьому році було заплановано виконати її реконструкцію.

Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка

У рамках робіт планується відновити 11 000 м2 асфальтного покриття проїжджої частини. Наразі вже підготовлено всі необхідні ділянки, днями тут будуть стелити вирівнювальний шар асфальту, а вже потім – верхній. Також буде заасфальтовано заїзди до приватних будинків, що розташовані з одного боку вулиці. Між дорогою та приватними будинками буде відновлено доріжку, яка йде вздовж усієї вулиці і має ширину 3 метри. Її частина буде виділена під велодоріжку.

Також тривають роботи по розширенню дороги там, де є така можливості. Це робиться шляхом створення «кишень» для тимчасових стоянок та зупинок автомоблів та громадського транспорту. Зараз вже створені «корита» для під них, їх засипають щебнем, а потім будуть асфальтувати. Крім того, по вул. Скалецького з’явиться ще одна тролейбусна зупинка. Вона буде навпроти існуючої зупинки з боку ринку «Урожай».

Фото

Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка Після реконструкції по Скалецького з’явиться нова тролейбусна зупинка та велосипедна доріжка

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)