Осінній бал в родинному колі

08.10.15 07:28 2961

Осінній бал в родинному колі

7 жовтня у Територіальному центрі соціального обслуговування міста Вінниці відбувся осінній бал для літніх людей, які є підопічними центру. Пенсіонерам не лише влаштували виставу, а й передали овочі та фрукти, які виростили працівники Терцентру.

Терцентр продовжує урізноманітнювати будні своїх підопічних, влаштовуючи для них різноманітні заходи та свята. Так, нещодавно у актовій залі центру зібралися працівники та літні люди на осінній бал. Підопічним показали виставу. Вже стало традицією під час цього заходу передавати літнім людям овочі та фрукти, вирощені працівниками центру.

Осінній бал в родинному колі

Детальніше у відеосюжеті:

Фото

Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі Осінній бал в родинному колі

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)