На минулому тижні по вулиці Чорновола біля тролейбусної зупинки «вул. Жуковського» для пішоходів, яким потрібно перейти дорогу, створено більш безпечні умови – там встановлено світлофор. До цього тут на проїжджій частині був лише нерегульований пішохідний перехід і не всі водії зупинялись, коли бачили людей, які мають намір перетнути дорогу.

Нерегульований пішохідний перехід по вул. Чорновола біля зупинки «вул. Жуковського» утворився орієнтовно 10 років тому, коли люди почали частіше переходити у цьому місці вулицю, щоб потрапити на виступи різних циркових колективів, які приїжджали до Вінниці. Відповідну дорожню розмітку та знак було встановлено для того, щоб людям було більш безпечно перетинати дорогу. Але, разом з тим, не всі водії добросовісно виконують правила дорожнього руху, а пішоходи часто не беруть до уваги можливість потрапити під колеса автомобілів, які з високою швидкістю рухаються по цій ділянці дороги.

По вулиці Чорновола біля тролейбусної зупинки «вул. Жуковського» встановлено світлофор

Тому, щоб зробити цю ділянку вулиці більш безпечною для пішоходів, днями на існуючому переході було встановлено світлофор, який вмикає червоне світло для автомобілістів на вимогу вінничан, яким потрібно перейти дорогу.

«На сьогоднішній день культура поведінки усіх учасників дорожнього руху – і пішоходів, і водіїв, поки що не на достатньому рівні. І в місцях, де є нерегульовані пішохідні переходи, це досить яскраво видно. Тому на найбільш складних ділянках ми встановлюємо світлофори, - розповідає начальник комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Іван Юрченко. – По вулиці Чорновола ми очікуємо, що світлофорний об’єкт допоможе підвищити рівень безпеки дорожнього руху саме для пішоходів».

Нагадаємо, що восени у місті з’явився новий світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Московська та Д. Нечая, який працює від енергії сонцяПереглядів: 6656
Поширень: 0