Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління

26.11.15 18:13 2559

Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління

Сьогодні, 26 листопада у школі №34 для учнів 7-го класу працівники Територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці провели виховну годину на якій розповідали про шкідливість паління.

«Турбота про людей старшого віку є дуже важливою та значимою, але поряд з тим не потрібно забувати і про підростаюче покоління. Адже в залежності від того, яке виховання хлопчики та дівчатка отримають зараз, залежить наше майбутнє», – каже завідувач відділенням соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування Вадим Подорожний.

Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління

Виховна година була організована досить нестандартним чином способом. Учні активно обговорювали тему шкоди паління.

Фото

Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління Працівники Терцентру розповідали школярам про шкоду паління

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)