Із завтрашнього дня кожен вінничанин зможе стати Святим Миколаєм для дітей-сиріт

30.11.15 14:25 4114

Із завтрашнього дня кожен вінничанин зможе стати Святим Миколаєм для дітей-сиріт

1 грудня о 15:00 у ТРЦ «Sky Park» стартує благодійна акція «Долоні дитини візьми в свої руки». Тут з’явиться дерево бажань, на якому будуть зображені дитячі долоньки. На них будуть написані побажання Святому Миколаю від дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями. Акція дає можливість кожному вінничанину стати хоча б на хвилинку Святим Миколаєм і здійснити дитячі мрії.

Вже традиційно, напередодні Дня Святого Миколая громадська організація «Розвиток.Розвиток», за підтримки Вінницької міської ради, департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА проводять благодійну акцію «Долоні дитини візьми в свої руки». Цього року вона стартує 1 грудня.

Тож, з 1 грудня у ТРЦ «Sky Park» (1 поверх, біля адміністратора, вхід зі сторони вул. Козицького) встановлять символічне дерево дитячих мрій. «День Святого Миколая – улюблене свято малечі, а особливо для тих, у кого немає родини. Цим діткам потрібна особлива увага та турбота. Цього року ГО «Розвиток. Розвиток» отримала листи-бажань від діток з дитячого будинку «Родинний дім», що у смт Вороновиця, а також від діток з обмеженими фізичними можливостями з м. Вінниця», – каже голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова.

Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь у відкритті та долучитися до благодійної акції «Долоні дитини візьми в свої руки».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)