Для зручності вінничан у минулому році на зупинках громадського транспорту почали встановлюють знаки та вертикальні інформаційні таблички нового зразка із розкладом руху. Наразі вони вже встановлені на всіх зупинках трамваїв і тролейбусів, а це – 225 об’єктів. Триває робота по виготовленню таких табличок для автобусних зупинок, перші з них будуть встановлені в цьому місяці.

З кожним роком КП «Вінницька транспортна компанія» вдосконалює роботу муніципальної системи громадського транспорту. Робота громадського транспорту постійно моніториться, запроваджуються нові підходи в наданні послуг, оновлюється рухомий склад. У минулому році колектив компанії побудував на свій базі новий трамвай, було зроблено трамвайну вставку поблизу ринку «Урожай», завдяки якій у місті з’явився новий маршрут «Електромережа – Вишенька».

Також у 2015 році на зупинках транспорту почали встановлювати знаки та інформаційні таблички із розкладом руху на зупинках муніципального транспорту. «Наразі вони вже є на всіх трамвайних зупинках – 79 об’єктів та тролейбусних – 146. Якщо на зупинці зупиняється тільки один вид транспорту, то щит має інформацію тільки про маршрути та розклад руху цього виду транспорту. А якщо різні види транспорту, то розклад руху комплексний», – каже директор департаменту енергетики транспорту та зав’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко.

Вже розпочалися підготовчі роботи по облаштуванню таких інформаційних щитів на автобусних зупинках. Наразі їх виготовляють, після чого почнуть встановлювати на зупинках.Переглядів: 2931
Поширень: 0