З моменту відкриття Центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB в заходах, які проводились на його базі, взяло участь більше 350 людей. Вісім резидентів вже розпочали там свою роботу, також розпочато перший стартап. На сьогодні набір резидентів до Центру триває. Про це повідомив директор вінницького iHUB Руслан Бурлаченко.

Минуло майже три місяці як у Вінниці завдяки співпраці Вінницької міської ради, Фундації «Сід Форум Норвегія» та Міжнародного благодійного фонду «Сід Форум Україна» відкрито Центр підтримки інновацій та підприємництва. За словами директора вінницького iHUB, з моменту відкриття Центру вже було проведено більше десятка івентів, у яких взяло участь 350 людей. Серед заходів, які було організовано на базі iHUB, - презентації стартап-проектів, дискусії, зустрічі у форматі нетворкінг, майстер-класи різних форматів.

Серед іншого, у центрі відбулося обговорення регіональної програми інформатизації на 2016-2017 роки, онлайн трансляція SMMForum 2015, було проведено майстер-клас «Як перетворити ваш блог на популярне інтернет-видання за 30 днів», учасників навчали створювати успішний IT-проект.

«Наразі в iHUB працює 8 резидентів, а загалом Центр може прийняти одночасно 44 резидента, тому набір триває, – розповідає Руслан Бурлаченко. – Основним потенціалом ми вважаємо студентів вінницьких вишів. Ініціативна молодь тут має можливість отримати новий досвід та розпочати власну справу. Центр може бути гарною платформою для початківців, адже вінницький iHUB є лише однією ланкою всесвітньої мережі з майже 60-ти подібних центрів у різних містах світу».

Для того, щоб стати резидентом Центру, необхідно мати інноваційну ідею та бажання втілювати її у життя. Працювати у iHUB можуть також фрілансери та аутсорсери. Кандидату потрібно повідомити адміністрацію закладу про те, чим він бажає займатися, скласти відповідний договір та отримати карту резидента. З цього моменту двері iHUB відкритті для нього цілодобово.

Окрім того, на базі Центру регулярно проводяться різноманітні тренінги, які допомагають започаткувати власний бізнес та зробити його успішним. Протягом лютого та березня у iHUB заплановано ряд тренінгів по розвитку жіночого підприємництва.

Учасниками тренінгів може стати будь-який вінничанин, який цікавиться інноваційними технологіями, хоче робити власну справу або вже має свій бізнес. Для участі у івентах необхідно лише зареєструватися на сторінці події у Фейсбуці або на офіційному сайті та отримати підтвердження від менеджера Центру.

Вінницький iHUB бере участь і в проекті EGAP, мета якого - допомогти вдосконалити якість електронного врядування, покращати взаємодію влади та громадян, сприяти соціальним інноваціям в Україні та регіоні. В квітні та червні планується проведення двох хакатонів на цю тематику.Переглядів: 2830
Поширень: 0