Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня

04.03.16 10:16 2405

Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня

Традиційно, напередодні 8 Березня, вінничанок, які приходять до Прозорого офісу, вітають з наступаючим святом. Їм вручають квіти з найкращими побажаннями.

«Я сьогодні прийшла у Прозорий офіс по справам і була дуже приємно вражена привітаннями. Одразу піднявся настрій, на душі стало світло», – каже пенсіонерка Олеся Петрівна.

Вітали жінок з 8 березня

А вінничанки Марина та Світлана відмітили, що вже не вперше потрапляють на такі привітання у міській раді і раді що вони досить позитивні.

Вітали з 8 Березня

Фото

Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня Сьогодні у холі Міської ради всіх жінок вітали з 8 Березня

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)