Укрпошта розробила реєстратор розрахункових операцій,що дозволить зменшити витрати підприємства на 50 млн. грн.

20.03.16 11:24 930 0

Укрпошта розробила реєстратор розрахункових операцій,що дозволить зменшити витрати підприємства на 50 млн. грн.

Для мінімізації витрат Укрпошта з квітня запускає на базі Київської дирекції ще один масштабний проект з модернізації підприємства – "Фіскальний сервер". Це спеціалізований реєстратор розрахункових операцій, який через канали зв’язку з’єднаний з кожним автоматизованим робочим місцем. Про це сказав в. о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

«Ми очікуємо, що застосування фіскального сервера зменшить витрати для підприємства орієнтовно до 50 млн грн на рік», –зазначив Ігор Ткачук.

За його словами Укрпошта розробила спеціалізований реєстратор розрахункових операцій (РРО) "Поштар", що є альтернативою дорогим з вартості та обслуговування фіскальним пристроям.

«У нас відпадає необхідність у придбанні та установці фіскальних реєстраторів на кожен термінал. Тепер чеки клієнтам друкуватимуться не на фіскальному принтері, а на будь-якому принтері, тому що фіскалізація відбувається вже на сервері. І ми будемо знати: де, коли і яка транзакція з кожного касового термінала відбувається – це також дає нам можливість систематизувати і аналізувати транзакції. Ми відчутно заощадимо на оплаті еквайрингу стороннім організаціям, які зараз забезпечують збір, маршрутизацію, обробку і збереження транзакцій», - відзначив керівник Укрпошти.

В Укрпошті очікують зменшити витрати на 50 млн грн завдяки застосуванню «фіскального сервера»

За словами Ігоря Ткачука фіскальний сервер дозволить віддалено підключити до одного фіскального реєстратора багато терміналів. Це зекономить кошти на покупці касових апаратів та їх обслуговуванні, централізовано онлайн обліковувати всі фіскальні операції, формувати і передавати звітність в податкову.

Сьогодні на Укрпошту припадає майже 15% всього ринку касових апаратів країни – це близько 12 тисяч фіскальних пристроїв. Стрімка комп’ютеризація робочих місць на Укрпошті у 2016-2017 рр. потребуватиме ще 12 тисяч апаратів, проте тепер їх замінить один фіскальний сервер.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Укрпошта
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)